Oferta pracy

30.06.2017
Centrum Badań Historycznych PAN w Berlinie ogłasza nabór na stanowisko: pracownik gospodarczy.
Miejsce pracy: Centrum Badań Historycznych PAN w Berlinie

Opis stanowiska:
  1. Utrzymywanie porządku i czystości w budynku oraz w jego otoczeniu
  2. Kierowanie w zależności od potrzeb samochodem służbowym, dbanie o jego sprawność techniczną
  3. Wykonywanie  bieżących prac konserwatorskich na terenie siedziby
  4. Wykonywanie drobnych prac ogrodniczych
  5. Pomoc w przygotowaniu i obsługa imprez organizowanych przez CBH
  6. Nadzór nad sprawnym działaniem sprzętu i instalacji technicznych w budynku
Wymagania:
  1. Doświadczenie na podobnym stanowisku
  2. Zaangażowanie i chęć do pracy
  3. Dyspozycyjność
  4. Umiejętność dobrej organizacji pracy
  5. Prawo jazdy kat. B (wymóg konieczny)
  6. Zdolności manualne potrzebne do wykonywania różnych napraw w budynku – tzw. „złota rączka”
  7. Wykształcenie średnie zawodowe
  8. Mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę na czas określony w wymiarze 0,75 etat. Zatrudnienie w ramach delegowania, na podstawie umowy o pracę zawartej na prawie polskim, na 3 miesięczny okres próbny, a po jego upływie na czas określony do 33 miesięcy (pracodawca zapewnia mieszkanie służbowe w ramach użyczenia)

Zgłoszenia w postaci:
-życiorysu
-listu motywacyjnego
-dodatkowych dokumentów (kopie) potwierdzające kwalifikacje
prosimy przesyłać na adres e-mail: info@cbh.pan.pl

Termin aplikacji: 30.06.2017
Termin rozpoczęcia zatrudnienia: wrzesień 2017

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).